tel. 32 210 46 01

Szczycimy się ponad 25 letnią tradycją. Jesteśmy pierwszą prywatną firmą pogrzebową w Pszczynie założoną w 1988 roku. To wieloletnie doświadczenie przekłada się na umiejętność kompleksowej organizacji usług pogrzebowych.

Pracujemy rzetelnie, sumiennie. Niezależnie od wielkości ceremonii zawsze towarzyszy naszej pracy godność oraz szacunek zmarłego jak i jego bliskich. Zapewniamy pomoc oraz wysoki poziom usług dostosowany do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Pośredniczymy i pomagamy w organizacji spraw formalnych, służymy radą.

Posiadamy pełne zaplecze niezbędne do profesjonalnego wykonywania naszych usług. Zatrudniamy doświadczonych pracowników. Dysponujemy kilkoma karawanami. Oferujemy utensylia funeralne. Prowadzimy własną kwiaciarnię.

Inwestujemy. W 2011 roku nasza firma oddała do dyspozycji jedyne w powiecie pszczyńskim prywatne prosektorium wyposażone w chłodnię do przechowywania zmarłych, oraz pomieszczenie do mycia, ubierania i kosmetyki zmarłego. Stworzyliśmy również prywatną kaplicę ceremonialną, aby ułatwić ostatnie pożegnania zmarłego w gronie rodziny oraz najbliższych.